PFE5KR120E
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PFE5KR120E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 0.12 OHM 10% 994W
Ngā Rauemi: PFE5KR120E.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 320 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 320 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFE5KR120E
Tau Wae PFE5KR120E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 0.12 OHM 10% 994W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 320 pcs Pepa Raraunga PFE5KR120E.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Rahi / Rahi - Raupapa Powr-Rib®PFE
Tuhinga 120 mOhms Mana (Watts) 994W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Tubular
Ētahi Ingoa OHPFE5KR120E
OHPFE5KR120E-ND
Tae Mahi -55°C ~ 350°C
Tae Whakatu Brackets Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 120 mOhms ±10% 994W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound