OY470KE-TR
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OY470KE-TR
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 47 OHM 2W 10% AXIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OY470KE-TR
Tau Wae OY470KE-TR Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 47 OHM 2W 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 107272 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 2W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) -1000/ -1600ppm/°C
Rahi / Rahi 0.276" Dia x 0.748" L (7.00mm x 19.00mm) Raupapa OY
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari Axial
Ētahi Ingoa Q9916791 Tae Mahi -40°C ~ 220°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga OY470KE-TR
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Pulse Withstanding
FIFO 2 Whakaahua nui 47 Ohm ±10% 2W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Ceramic
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Whakaahuatanga RES 47 OHM 2W 10% AXIAL
Te kohikohi, te momo whare noho Ceramic Tuhinga o mua 47
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OY473K
OY473K
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 47K OHM 2W 10% AXIAL
I roto i te taonga: 5847 pcs
Tikiake: OY473K.pdf
RFQ
OY472K
OY472K
Kaihanga: Ohmite
I roto i te taonga: 5775 pcs
Tikiake: OY472K.pdf
RFQ
OY47GK
OY47GK
Whakaahuatanga: RES 4.7 OHM 2W 10% AXIAL
Tikiake: OY47GK.pdf
OY470K
OY470K
Tikiake: OY470K.pdf
OY474K
OY474K
Whakaahuatanga: RES 470K OHM 2W 10% AXIAL
Tikiake: OY474K.pdf
OY470KE
OY470KE
Tikiake: OY470KE.pdf
OY471KE
OY471KE
Whakaahuatanga: RES 470 OHM 2W 10% AXIAL
Tikiake: OY471KE.pdf
OY471K
OY471K