ON7535E-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ON7535E-R58
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 75K OHM 2W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: ON7535E-R58.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ON7535E-R58
Tau Wae ON7535E-R58 Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 75K OHM 2W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1723794 pcs Pepa Raraunga ON7535E-R58.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -450ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm)
Raupapa Little Rebel® ON Tuhinga 75 kOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa ON7535ER58
Tae Mahi - Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 75 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Te hanganga Carbon Film