ON5635E-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ON5635E-R58
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 56K OHM 2W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: ON5635E-R58.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ON5635E-R58
Tau Wae ON5635E-R58 Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 56K OHM 2W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1694169 pcs Pepa Raraunga ON5635E-R58.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -450ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm)
Raupapa Little Rebel® ON Tuhinga 56 kOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa ON5635ER58
Tae Mahi - Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 56 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Te hanganga Carbon Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ON5450,518
ON5450,518
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: MOSFET RF 64QFP
I roto i te taonga: 4711 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: N/A
I roto i te taonga: 4367 pcs
Tikiake:
RFQ
Whakaahuatanga: MOSFET RF 20SOIC
Whakaahuatanga: MOSFET RF SOT23 TO-236AB
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: 55V N CH TRENCHFET
ON5615E-R58
ON5615E-R58
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 560 OHM 2W 5% AXIAL
Tikiake: ON5615E-R58.pdf
Whakaahuatanga: MOSFET RF TO220AB TO220AB
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel