OM8245E-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OM8245E-R58
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 820K OHM 1W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: OM8245E-R58.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OM8245E-R58
Tau Wae OM8245E-R58 Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 820K OHM 1W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2555517 pcs Pepa Raraunga OM8245E-R58.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -700ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Raupapa Little Rebel® OM Tuhinga 820 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa OM8245ER58
Tae Mahi - Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 820 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Te hanganga Carbon Film