MOX91021005FVE
OhmiteOhmite
MOX91021005FVE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MOX91021005FVE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 10M OHM 3.8W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MOX91021005FVE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MOX91021005FVE
Tau Wae MOX91021005FVE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 10M OHM 3.8W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11928 pcs Pepa Raraunga MOX91021005FVE.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.315" Dia x 1.063" L (8.00mm x 27.00mm)
Raupapa Super-Mox Tuhinga 10 MOhms
Mana (Watts) 3.8W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 225°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10 MOhms ±1% 3.8W Through Hole Resistor Axial High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Oxide Film