MOX5002002GSE
OhmiteOhmite
MOX5002002GSE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MOX5002002GSE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 20K OHM 2W 2% AXIAL
Ngā Rauemi: MOX5002002GSE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MOX5002002GSE
Tau Wae MOX5002002GSE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 20K OHM 2W 2% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74506 pcs Pepa Raraunga MOX5002002GSE.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.571" L (5.20mm x 14.50mm)
Raupapa MOX500 Tuhinga 20 kOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 20 kOhms ±2% 2W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Thick Film