MOX300002004FE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MOX300002004FE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 2M OHM 1/2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MOX300002004FE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MOX300002004FE
Tau Wae MOX300002004FE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 2M OHM 1/2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30629 pcs Pepa Raraunga MOX300002004FE.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema 100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Raupapa Mini-Mox Tuhinga 2 MOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa OHMOX300002004FE
OHMOX300002004FE-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage, Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial High Voltage, Moisture Resistant Thick Film Te hanganga Thick Film