MOX-F-021002FE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MOX-F-021002FE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 10K OHM 1% 25W
Ngā Rauemi: MOX-F-021002FE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MOX-F-021002FE
Tau Wae MOX-F-021002FE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 10K OHM 1% 25W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1137 pcs Pepa Raraunga MOX-F-021002FE.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema 50ppm/°C
Rahi / Rahi 0.770" Dia x 3.000" L (19.56mm x 76.20mm) Raupapa Power-Mox
Tuhinga 10 kOhms Mana (Watts) 25W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Tubular
Ētahi Ingoa OHMOX-F-021002FE
OHMOX-F-021002FE-ND
Tae Mahi -65°C ~ 180°C
Tae Whakatu Brackets Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10 kOhms ±1% 25W Thick Film Chassis Mount Resistor Te hanganga Thick Film