MOX-400231007F
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MOX-400231007F
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 1G OHM 3/4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MOX-400231007F.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MOX-400231007F
Tau Wae MOX-400231007F Kaihanga Ohmite
He Rahinga Kei te wātea 5280 pcs Pepa Raraunga MOX-400231007F.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema 100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.165" Dia x 0.581" L (4.19mm x 14.78mm)
Raupapa Mini-Mox Tuhinga 1 GOhms
Mana (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Bulk