MOX-200001007F
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MOX-200001007F
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 1G OHM 1/4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MOX-200001007F.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MOX-200001007F
Tau Wae MOX-200001007F Kaihanga Ohmite
He Rahinga Kei te wātea 4583 pcs Pepa Raraunga MOX-200001007F.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema 200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.087" Dia x 0.256" L (2.20mm x 6.50mm)
Raupapa Mini-Mox Tuhinga 1 GOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk