MM2211FE-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MM2211FE-R58
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 2.21K OHM 1W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MM2211FE-R58.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MM2211FE-R58
Tau Wae MM2211FE-R58 Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 2.21K OHM 1W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1673101 pcs Pepa Raraunga MM2211FE-R58.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Raupapa Metal Devil® MM Tuhinga 2.21 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa MM2211FER58
Tae Mahi - Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.21 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film