ML9091FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ML9091FE-R52
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 9.09K OHM 1/2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: ML9091FE-R52.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ML9091FE-R52
Tau Wae ML9091FE-R52 Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 9.09K OHM 1/2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4384643 pcs Pepa Raraunga ML9091FE-R52.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Raupapa Metal Devil® ML Tuhinga 9.09 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa ML9091FER52
Tae Mahi - Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 9.09 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film