MJ2272FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MJ2272FE-R52
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 22.7K OHM 1/8W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MJ2272FE-R52.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MJ2272FE-R52
Tau Wae MJ2272FE-R52 Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 22.7K OHM 1/8W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2723975 pcs Pepa Raraunga MJ2272FE-R52.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Raupapa Metal Devil® MJ Tuhinga 22.7 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa MJ2272FER52
Tae Mahi - Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 22.7 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film