MCS3264R005FER
OhmiteOhmite
MCS3264R005FER Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCS3264R005FER
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.005 OHM 1% 2W 3264
Ngā Rauemi: MCS3264R005FER.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCS3264R005FER
Tau Wae MCS3264R005FER Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.005 OHM 1% 2W 3264 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 238362 pcs Pepa Raraunga MCS3264R005FER.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 3264 Rahi / Rahi 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Raupapa MCS Tuhinga 5 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Ētahi Ingoa MCS3264R005FERDKR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm)
Ngā āhuatanga Current Sense, Flame Retardant Coating, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 5 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense, Flame Retardant Coating, Safety Metal Element Te hanganga Metal Element