MC4-5006JE
OhmiteOhmite
MC4-5006JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC4-5006JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 500M OHM 8SMD
Ngā Rauemi: MC4-5006JE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC4-5006JE
Tau Wae MC4-5006JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 500M OHM 8SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4745 pcs Pepa Raraunga MC4-5006JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SMD DIP Rahi / Rahi 0.750" L x 0.750" W (19.05mm x 19.05mm)
Raupapa MC4 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 500M
Mana Ma te Mea 750mW Packaging Bulk
Paa / Case 8-SMD Tae Mahi -55°C ~ 180°C
Tuhinga o mua 4 Te maha o nga toka 8
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.030" (0.76mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 500M Ohm ±5% 750mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 8-SMD Momo Aratau Isolated