MC102822505J
OhmiteOhmite
MC102822505J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC102822505J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 25M OHM 5% 1.5W 5025
Ngā Rauemi: MC102822505J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC102822505J
Tau Wae MC102822505J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 25M OHM 5% 1.5W 5025 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4165 pcs Pepa Raraunga MC102822505J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.500" L x 0.250" W (12.70mm x 6.35mm)
Raupapa Macrochip Tuhinga 25 MOhms
Mana (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa MC102012505J
MC102J-25M
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.142" (3.60mm) Ngā āhuatanga High Voltage, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 25 MOhms ±5% 1.5W Chip Resistor Nonstandard High Voltage, Non-Inductive Thick Film
Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MC102822502JE
MC102822502JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES SMD 25K OHM 5% 1.5W 5025
I roto i te taonga: 46349 pcs
Tikiake: MC102822502JE.pdf
RFQ
MC102822505JE
MC102822505JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES SMD 25M OHM 5% 1.5W 5025