LVT08R0200FER
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LVT08R0200FER
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 20 MOHMS 1% 1/2W 0805
Ngā Rauemi: 1.LVT08R0200FER.pdf2.LVT08R0200FER.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LVT08R0200FER
Tau Wae LVT08R0200FER Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 20 MOHMS 1% 1/2W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 811833 pcs Pepa Raraunga 1.LVT08R0200FER.pdf2.LVT08R0200FER.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa LVT Tuhinga 20 mOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa LVT08R0200FERTR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Whakaahuatanga Taipitopito 20 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Metal Element