LVT06R0100FER
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LVT06R0100FER
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 10 MOHMS 1% 1/3W 0603
Ngā Rauemi: 1.LVT06R0100FER.pdf2.LVT06R0100FER.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LVT06R0100FER
Tau Wae LVT06R0100FER Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 10 MOHMS 1% 1/3W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 618382 pcs Pepa Raraunga 1.LVT06R0100FER.pdf2.LVT06R0100FER.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa LVT Tuhinga 10 mOhms
Mana (Watts) 0.333W, 1/3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa LVT06R0100FERTR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Whakaahuatanga Taipitopito 10 mOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Metal Element