LVM12FTR020E-TR
OhmiteOhmite
LVM12FTR020E-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LVM12FTR020E-TR
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.02 OHM 1% 1/2W 1206
Ngā Rauemi: LVM12FTR020E-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LVM12FTR020E-TR
Tau Wae LVM12FTR020E-TR Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.02 OHM 1% 1/2W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 333855 pcs Pepa Raraunga LVM12FTR020E-TR.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Raupapa LVM Tuhinga 20 mOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa LVM12FTR020ECT
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.029" (0.73mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 20 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Metal Foil Te hanganga Metal Foil