LVM06FTR025E-TR
OhmiteOhmite
LVM06FTR025E-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LVM06FTR025E-TR
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.025 OHM 1% 1/8W 0603
Ngā Rauemi: LVM06FTR025E-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LVM06FTR025E-TR
Tau Wae LVM06FTR025E-TR Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.025 OHM 1% 1/8W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 377591 pcs Pepa Raraunga LVM06FTR025E-TR.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Raupapa LVM Tuhinga 25 mOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa LVM06FTR025ETR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 25 mOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Metal Foil Te hanganga Metal Foil