LVK24R015DER
OhmiteOhmite
LVK24R015DER Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LVK24R015DER
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.015 OHM 0.5% 1W 2412
Ngā Rauemi: LVK24R015DER.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LVK24R015DER
Tau Wae LVK24R015DER Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.015 OHM 0.5% 1W 2412 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85992 pcs Pepa Raraunga LVK24R015DER.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2412 Rahi / Rahi 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Raupapa LVK Tuhinga 15 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Ētahi Ingoa LVK24R015DERTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 4
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 15 mOhms ±0.5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film Te hanganga Thick Film