L25J5K0E
OhmiteOhmite
L25J5K0E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L25J5K0E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 5K OHM 5% 25W
Ngā Rauemi: L25J5K0E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L25J5K0E
Tau Wae L25J5K0E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 5K OHM 5% 25W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23920 pcs Pepa Raraunga L25J5K0E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±260ppm/°C
Rahi / Rahi 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Raupapa 270
Tuhinga 5 kOhms Mana (Watts) 25W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Tubular
Tae Mahi -55°C ~ 350°C Tae Whakatu Brackets (not included)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 5 kOhms ±5% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor