L25J15KE
OhmiteOhmite
L25J15KE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L25J15KE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 15K OHM 5% 25W
Ngā Rauemi: L25J15KE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L25J15KE
Tau Wae L25J15KE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 15K OHM 5% 25W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17546 pcs Pepa Raraunga L25J15KE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±260ppm/°C
Rahi / Rahi 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Raupapa 270
Tuhinga 15 kOhms Mana (Watts) 25W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Tubular
Tae Mahi -55°C ~ 350°C Tae Whakatu Brackets (not included)
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 15 kOhms ±5% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor