L225J7K5E
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L225J7K5E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 7.5K OHM 5% 225W
Ngā Rauemi: L225J7K5E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L225J7K5E
Tau Wae L225J7K5E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 7.5K OHM 5% 225W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5537 pcs Pepa Raraunga L225J7K5E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±260ppm/°C
Rahi / Rahi 1.126" Dia x 10.500" L (28.60mm x 266.70mm) Raupapa 270
Tuhinga 7.5 kOhms Mana (Watts) 225W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Tubular
Ētahi Ingoa OHL225J7K5E
OHL225J7K5E-ND
Tae Mahi -55°C ~ 350°C
Tae Whakatu Brackets (not included) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 7.5 kOhms ±5% 225W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound
Te kohikohi, te momo whare noho Vitreous Enamel Coated
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
L2293QTR
L2293QTR
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: IC BRIDGE DRIVER ON/OFF 32VFQFPN
I roto i te taonga: 50753 pcs
Tikiake: L2293QTR.pdf
RFQ
L225J7K5
L225J7K5
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES CHAS MNT 7.5K OHM 5% 225W