L225J3K0E
OhmiteOhmite
L225J3K0E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L225J3K0E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 3K OHM 5% 225W
Ngā Rauemi: L225J3K0E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L225J3K0E
Tau Wae L225J3K0E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 3K OHM 5% 225W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7055 pcs Pepa Raraunga L225J3K0E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±260ppm/°C
Rahi / Rahi 1.126" Dia x 10.500" L (28.60mm x 266.70mm) Raupapa 270
Tuhinga 3 kOhms Mana (Watts) 225W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Tubular
Tae Mahi -55°C ~ 350°C Tae Whakatu Brackets (not included)
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3 kOhms ±5% 225W Wirewound Chassis Mount Resistor