L225J25KE
OhmiteOhmite
L225J25KE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L225J25KE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 25K OHM 5% 225W
Ngā Rauemi: L225J25KE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L225J25KE
Tau Wae L225J25KE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 25K OHM 5% 225W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6502 pcs Pepa Raraunga L225J25KE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±260ppm/°C
Rahi / Rahi 1.126" Dia x 10.500" L (28.60mm x 266.70mm) Raupapa 270
Tuhinga 25 kOhms Mana (Watts) 225W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Tubular
Tae Mahi -55°C ~ 350°C Tae Whakatu Brackets (not included)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 25 kOhms ±5% 225W Wirewound Chassis Mount Resistor
Te hanganga Wirewound Te kohikohi, te momo whare noho Vitreous Enamel Coated
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
L225J25R
L225J25R
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES CHAS MNT 25 OHM 5% 225W
I roto i te taonga: 4130 pcs
Tikiake: L225J25R.pdf
RFQ
L225J25K
L225J25K
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES CHAS MNT 25K OHM 5% 225W