L225J15KE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L225J15KE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 15K OHM 5% 225W
Ngā Rauemi: L225J15KE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L225J15KE
Tau Wae L225J15KE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 15K OHM 5% 225W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4571 pcs Pepa Raraunga L225J15KE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±260ppm/°C
Rahi / Rahi 1.126" Dia x 10.500" L (28.60mm x 266.70mm) Raupapa 270
Tuhinga 15 kOhms Mana (Watts) 225W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Tubular
Ētahi Ingoa OHL225J15KE
OHL225J15KE-ND
Tae Mahi -55°C ~ 350°C
Tae Whakatu Brackets (not included) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 15 kOhms ±5% 225W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound