L175J750E
Hua Hua
Tau Wae: L175J750E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 750 OHM 5% 175W
Ngā Rauemi: L175J750E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L175J750E
Tau Wae L175J750E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 750 OHM 5% 175W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6612 pcs Pepa Raraunga L175J750E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±260ppm/°C
Rahi / Rahi 1.126" Dia x 8.500" L (28.60mm x 215.90mm) Raupapa 270
Tuhinga 750 Ohms Mana (Watts) 175W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Tubular
Ētahi Ingoa OHL175J750E
OHL175J750E-ND
Tae Mahi -55°C ~ 350°C
Whakaahuatanga Taipitopito 750 Ohms ±5% 175W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound
Te kohikohi, te momo whare noho Vitreous Enamel Coated
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
L175J5R0
L175J5R0
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES CHAS MNT 5 OHM 5% 175W
I roto i te taonga: 4314 pcs
Tikiake: L175J5R0.pdf
RFQ
L175J75R
L175J75R
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES CHAS MNT 75 OHM 5% 175W
I roto i te taonga: 5084 pcs
Tikiake: L175J75R.pdf
RFQ
L175J750
L175J750
Whakaahuatanga: RES CHAS MNT 750 OHM 5% 175W