L12KR51E
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L12KR51E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 0.51 OHM 10% 12W
Ngā Rauemi: L12KR51E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L12KR51E
Tau Wae L12KR51E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 0.51 OHM 10% 12W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17569 pcs Pepa Raraunga L12KR51E.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 0.313" Dia x 1.748" L (7.94mm x 44.40mm) Raupapa 270
Tuhinga 510 mOhms Mana (Watts) 12W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Tubular
Ētahi Ingoa OHL12KR51E
OHL12KR51E-ND
Tae Mahi -55°C ~ 350°C
Tae Whakatu Brackets (not included) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 510 mOhms ±10% 12W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound