L100J75R
OhmiteOhmite
L100J75R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L100J75R
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 75 OHM 5% 100W
Ngā Rauemi: L100J75R.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L100J75R
Tau Wae L100J75R Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 75 OHM 5% 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 9694 pcs Pepa Raraunga L100J75R.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±260ppm/°C
Rahi / Rahi 0.752" Dia x 6.500" L (19.10mm x 165.10mm) Raupapa 270
Tuhinga 75 Ohms Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Tubular
Tae Mahi -55°C ~ 350°C Tae Whakatu Brackets (not included)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 75 Ohms ±5% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor