L100J20KE
OhmiteOhmite
L100J20KE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L100J20KE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 20K OHM 5% 100W
Ngā Rauemi: L100J20KE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L100J20KE
Tau Wae L100J20KE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 20K OHM 5% 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13389 pcs Pepa Raraunga L100J20KE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±260ppm/°C
Rahi / Rahi 0.752" Dia x 6.500" L (19.10mm x 165.10mm) Raupapa 270
Tuhinga 20 kOhms Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Tubular
Tae Mahi -55°C ~ 350°C Tae Whakatu Brackets (not included)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 20 kOhms ±5% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor
Te hanganga Wirewound Te kohikohi, te momo whare noho Vitreous Enamel Coated
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
L100J250E
L100J250E
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES CHAS MNT 250 OHM 5% 100W
I roto i te taonga: 11537 pcs
Tikiake: L100J250E.pdf
RFQ
L100J1K5E
L100J1K5E
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES CHAS MNT 1.5K OHM 5% 100W
I roto i te taonga: 7412 pcs
Tikiake: L100J1K5E.pdf
RFQ
L100J20K
L100J20K
Whakaahuatanga: RES CHAS MNT 20K OHM 5% 100W