HVF1206T7502FE
OhmiteOhmite
HVF1206T7502FE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HVF1206T7502FE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 75K OHM 1% 0.3W 1206
Ngā Rauemi: HVF1206T7502FE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HVF1206T7502FE
Tau Wae HVF1206T7502FE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 75K OHM 1% 0.3W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28689 pcs Pepa Raraunga HVF1206T7502FE.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.128" L x 0.063" W (3.25mm x 1.60mm)
Raupapa HVF Tuhinga 75 kOhms
Mana (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa HVF1206T7502FEBK
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.71mm) Ngā āhuatanga High Voltage, Moisture Resistant, Non-Magnetic
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 75 kOhms ±1% 0.3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) High Voltage, Moisture Resistant, Non-Magnetic Thick Film