HVC4020V5006JET
OhmiteOhmite
HVC4020V5006JET Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HVC4020V5006JET
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 500M OHM 5% 1.5W 4020
Ngā Rauemi: HVC4020V5006JET.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HVC4020V5006JET
Tau Wae HVC4020V5006JET Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 500M OHM 5% 1.5W 4020 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24529 pcs Pepa Raraunga HVC4020V5006JET.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 4020 Rahi / Rahi 0.402" L x 0.201" W (10.20mm x 5.10mm)
Raupapa HVC Tuhinga 500 MOhms
Mana (Watts) 1.5W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa HVC4020V5006JET-ND
HVC4020V5006JETTR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 500 MOhms ±5% 1.5W Chip Resistor Nonstandard High Voltage Thick Film Te hanganga Thick Film