HVC0402T1004JET
OhmiteOhmite
HVC0402T1004JET Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HVC0402T1004JET
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 1M OHM 5% 1/20W 0402
Ngā Rauemi: HVC0402T1004JET.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HVC0402T1004JET
Tau Wae HVC0402T1004JET Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 1M OHM 5% 1/20W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54932 pcs Pepa Raraunga HVC0402T1004JET.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.041" L x 0.020" W (1.04mm x 0.50mm)
Raupapa HVC Tuhinga 1 MOhms
Mana (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa HVC0402T1004JETDKR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.014" (0.35mm)
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1 MOhms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) High Voltage Thick Film Te hanganga Thick Film