GW13J2K50E
OhmiteOhmite
GW13J2K50E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GW13J2K50E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CAP BLEEDER 2.5K OHM 5% 13W
Ngā Rauemi: GW13J2K50E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GW13J2K50E
Tau Wae GW13J2K50E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CAP BLEEDER 2.5K OHM 5% 13W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 27287 pcs Pepa Raraunga GW13J2K50E.pdf
Momo Bleeder, Capacitor Te manawanui ±5%
Te Tae Tema ±100ppm/°C Raupapa G
Tuhinga 2.5 kOhms Mana (Watts) 13W
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Momo Tae Capacitor, 31.8mm Pitch Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 2.5 kOhms ±5% 13W Bleeder, Capacitor Specialized Resistor Wirewound ±100ppm/°C Capacitor, 31.8mm Pitch Te hanganga Wirewound