FCSL90R001JER
OhmiteOhmite
FCSL90R001JER Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FCSL90R001JER
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.001 OHM 4W 3518 WIDE
Ngā Rauemi: FCSL90R001JER.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FCSL90R001JER
Tau Wae FCSL90R001JER Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.001 OHM 4W 3518 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 92285 pcs Pepa Raraunga FCSL90R001JER.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±150ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 9045 Rahi / Rahi 0.177" L x 0.350" W (4.50mm x 8.90mm)
Raupapa FCSL Tuhinga 1 mOhms
Mana (Watts) 4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Wide 3518 (9045 Metric), 1835 Ētahi Ingoa FCSL90R001JERTR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Ngā āhuatanga Current Sense, Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1 mOhms ±5% 4W Chip Resistor Wide 3518 (9045 Metric), 1835 Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Te hanganga Metal Foil