FCSL76R0005JER
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FCSL76R0005JER
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 500 UOHM 3W 3015 WIDE
Ngā Rauemi: FCSL76R0005JER.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FCSL76R0005JER
Tau Wae FCSL76R0005JER Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 500 UOHM 3W 3015 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5394 pcs Pepa Raraunga FCSL76R0005JER.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±150ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 7638 Rahi / Rahi 0.150" L x 0.299" W (3.80mm x 7.60mm)
Raupapa FCSL Tuhinga 500 µOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Wide 3015 (7638 Metric), 1530 Ētahi Ingoa FCSL76R0005JERTR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Current Sense, Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 500 µOhms ±5% 3W Chip Resistor Wide 3015 (7638 Metric), 1530 Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil