FCSL150R001JER
OhmiteOhmite
FCSL150R001JER Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FCSL150R001JER
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.001 OHM 10W 2959 WIDE
Ngā Rauemi: FCSL150R001JER.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FCSL150R001JER
Tau Wae FCSL150R001JER Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.001 OHM 10W 2959 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 27224 pcs Pepa Raraunga FCSL150R001JER.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 15075 Rahi / Rahi 0.591" L x 0.295" W (15.00mm x 7.50mm)
Raupapa FCSL Tuhinga 1 mOhms
Mana (Watts) 10W Packaging Original-Reel®
Paa / Case Wide 2959 (7515 Metric), 5929 Ētahi Ingoa FCSL150R001JERDKR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Ngā āhuatanga Current Sense, Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1 mOhms ±5% 10W Chip Resistor Wide 2959 (7515 Metric), 5929 Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Te hanganga Metal Foil