F40J25RE
OhmiteOhmite
F40J25RE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F40J25RE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 25 OHM 5% 40W
Ngā Rauemi: F40J25RE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F40J25RE
Tau Wae F40J25RE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 25 OHM 5% 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12428 pcs Pepa Raraunga F40J25RE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±260ppm/°C
Rahi / Rahi 2.000" L x 1.000" W (50.80mm x 25.40mm) Raupapa Stackohm® 250
Tuhinga 25 Ohms Mana (Watts) 40W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Flat Oval
Tae Mahi -55°C ~ 350°C Tae Whakatu Flange Braces, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.563" (14.29mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 25 Ohms ±5% 40W Wirewound Chassis Mount Resistor