EVFT252EP100JE
OhmiteOhmite
EVFT252EP100JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EVFT252EP100JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 100 OHM 5% 280W
Ngā Rauemi: EVFT252EP100JE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EVFT252EP100JE
Tau Wae EVFT252EP100JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 100 OHM 5% 280W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1400 pcs Pepa Raraunga EVFT252EP100JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±260ppm/°C
Rahi / Rahi 1.205" Dia x 9.921" L (30.60mm x 252.00mm) Raupapa Euro-Power
Tuhinga 100 Ohms Mana (Watts) 280W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Tubular
Tae Mahi -55°C ~ 350°C Tae Whakatu Brackets (not included)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±5% 280W Wirewound Chassis Mount Resistor