EBWB-NR0020FET
OhmiteOhmite
EBWB-NR0020FET Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EBWB-NR0020FET
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.002 OHM 1% 4W 5930
Ngā Rauemi: EBWB-NR0020FET.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EBWB-NR0020FET
Tau Wae EBWB-NR0020FET Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.002 OHM 1% 4W 5930 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69570 pcs Pepa Raraunga EBWB-NR0020FET.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±120ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.598" L x 0.295" W (15.20mm x 7.50mm)
Raupapa EBW Tuhinga 2 mOhms
Mana (Watts) 4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa EBWB-NR0020FET-ND
EBWB-NR0020FETTR
Tae Mahi -55°C ~ 170°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.018" (0.45mm)
Ngā āhuatanga Current Sense, Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2 mOhms ±1% 4W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant Metal Element Te hanganga Metal Element
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EBWT11U
EBWT11U
Kaihanga: Energy Micro (Silicon Labs)
Whakaahuatanga: WT11U CLASS 1 BLUETOOTH MODULE D
I roto i te taonga: 598 pcs
Tikiake: EBWT11U.pdf
RFQ
EBWT11I
EBWT11I
Whakaahuatanga: EVAL BOARD WT11I
I roto i te taonga: 4644 pcs
Tikiake: EBWT11I.pdf
RFQ
EBWB-NR0020FE
EBWB-NR0020FE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.002 OHM 1% 4W 5930
I roto i te taonga: 60535 pcs
Tikiake: EBWB-NR0020FE.pdf
EBWB-MR0005FE
EBWB-MR0005FE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES SMD 500 UOHM 1% 6W 5930
Tikiake: EBWB-MR0005FE.pdf
Whakaahuatanga: RES 0.003 OHM 1% 3.5W 5930