EBWA-NR0020FET
OhmiteOhmite
EBWA-NR0020FET Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EBWA-NR0020FET
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.002 OHM 1% 4W 4120
Ngā Rauemi: EBWA-NR0020FET.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EBWA-NR0020FET
Tau Wae EBWA-NR0020FET Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.002 OHM 1% 4W 4120 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79811 pcs Pepa Raraunga EBWA-NR0020FET.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.413" L x 0.197" W (10.50mm x 5.00mm)
Raupapa EBW Tuhinga 2 mOhms
Mana (Watts) 4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa EBWA-NR0020FET-ND
EBWA-NR0020FETTR
Tae Mahi -55°C ~ 170°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm)
Ngā āhuatanga Current Sense, Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2 mOhms ±1% 4W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant Metal Element Te hanganga Metal Element