D25K1K25E
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D25K1K25E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RESISTOR POWER ADJ 1.25K OHM 25W
Ngā Rauemi: D25K1K25E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D25K1K25E
Tau Wae D25K1K25E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RESISTOR POWER ADJ 1.25K OHM 25W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7487 pcs Pepa Raraunga D25K1K25E.pdf
Te manawanui ±10% Whakamutunga Solder Lug
Raupapa Dividohm®210 Tuhinga 1.25 kOhms
Mana (Watts) 25W Packaging Bulk
Paa / Case Radial, 3 Lead, Tubular Ētahi Ingoa OHD25K1K25E
OHD25K1K25E-ND
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 2.000" (50.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Taimana 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 1.25 kOhms 25W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) 2.000" (50.80mm) Length Momo Whakatika Slide
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D25K1K25
D25K1K25
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RESISTOR POWER ADJ 1.25K OHM 25W