D225K1K5E
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D225K1K5E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RESISTOR POWER ADJ 1.5K OHM 225W
Ngā Rauemi: D225K1K5E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D225K1K5E
Tau Wae D225K1K5E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RESISTOR POWER ADJ 1.5K OHM 225W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3316 pcs Pepa Raraunga D225K1K5E.pdf
Te manawanui ±10% Whakamutunga Solder Lug
Raupapa Dividohm®210 Tuhinga 1.5 kOhms
Mana (Watts) 225W Packaging Bulk
Paa / Case Radial, 3 Lead, Tubular Ētahi Ingoa OHD225K1K5E
OHD225K1K5E-ND
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 10.500" (266.70mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Taimana 1.126" OD, 0.752" ID (28.60mm x 19.10mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5 kOhms 225W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.752" ID (28.60mm x 19.10mm) 10.500" (266.70mm) Length Momo Whakatika Slide