C40-058-VE
OhmiteOhmite
C40-058-VE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C40-058-VE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua HEATSINK FOR TO-247 TO-264
Ngā Rauemi: C40-058-VE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C40-058-VE
Tau Wae C40-058-VE Kaihanga Ohmite
He Rahinga Kei te wātea 25171 pcs Pepa Raraunga C40-058-VE.pdf
Whānui 1.724" (43.79mm) Momo Board Level, Vertical
Resistance Resistance @ Natural - Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu -
Hanga Rectangular, Fins Raupapa C40
Te whakakorenga o te mana @ te marangai - Kua whakakakahuhia te kohinga TO-247, TO-264, SOT-227
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi Whakaoti Degreased
Tuhinga Aluminum Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Te roa 2.283" (58.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei te Taunga (Teitei o te Whakamutunga) 1.260" (32.00mm) Taimana -