C300KR80E
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C300KR80E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 0.8 OHM 10% 300W
Ngā Rauemi: C300KR80E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C300KR80E
Tau Wae C300KR80E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 0.8 OHM 10% 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2793 pcs Pepa Raraunga C300KR80E.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Rahi / Rahi 1.125" Dia x 8.500" L (28.58mm x 215.90mm) Raupapa Corrib®280
Tuhinga 800 mOhms Mana (Watts) 300W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Tubular
Ētahi Ingoa OHC300KR80E
OHC300KR80E-ND
Tae Mahi -55°C ~ 400°C
Tae Whakatu Brackets (not included) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 800 mOhms ±10% 300W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound