C247-075-3VE
OhmiteOhmite
C247-075-3VE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C247-075-3VE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua HEATSINK FOR TO-247 WITH 3 CLIPS
Ngā Rauemi: C247-075-3VE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C247-075-3VE
Tau Wae C247-075-3VE Kaihanga Ohmite
He Rahinga Kei te wātea 18782 pcs Pepa Raraunga C247-075-3VE.pdf
Whānui 1.500" (38.10mm) Momo Board Level, Vertical
Resistance Resistance @ Natural - Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu 2.00°C/W @ 300 LFM
Hanga Rectangular, Fins Raupapa C
Te whakakorenga o te mana @ te marangai 2.5W @ 20°C Kua whakakakahuhia te kohinga TO-247
Ētahi Ingoa C2470753VE Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi Whakaoti Degreased Tuhinga Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Te roa 2.953" (75.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei te Taunga (Teitei o te Whakamutunga) 0.710" (18.03mm)
Taimana - Whakaahuatanga Taipitopito Heat Sink TO-247 Aluminum 2.5W @ 20°C Board Level, Vertical