B20KR50E
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B20KR50E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.5 OHM 20W 10% AXIAL
Ngā Rauemi: B20KR50E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B20KR50E
Tau Wae B20KR50E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.5 OHM 20W 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18847 pcs Pepa Raraunga B20KR50E.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.437" Dia x 2.000" L (11.11mm x 50.80mm)
Raupapa Brown Devil® 200 Tuhinga 500 mOhms
Mana (Watts) 20W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa OHB20KR50E
OHB20KR50E-ND
Tae Mahi - Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 500 mOhms ±10% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
B20KR50
B20KR50
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.5 OHM 20W 10% AXIAL