B12KR50E
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B12KR50E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.5 OHM 12W 10% AXIAL
Ngā Rauemi: B12KR50E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B12KR50E
Tau Wae B12KR50E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.5 OHM 12W 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20906 pcs Pepa Raraunga B12KR50E.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.313" Dia x 1.750" L (7.94mm x 44.45mm)
Raupapa Brown Devil® 200 Tuhinga 500 mOhms
Mana (Watts) 12W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa OHB12KR50E
OHB12KR50E-ND
Tae Mahi - Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 500 mOhms ±10% 12W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound
Ngā Hua e hāngai ana
B12KV-BC
B12KV-BC
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V
I roto i te taonga: 21894 pcs
Tikiake: B12KV-BC.pdf
RFQ
B12KP-AC
B12KP-AC
Kaihanga: NKK Switches
I roto i te taonga: 22641 pcs
Tikiake:
RFQ
B12KH
B12KH
Tikiake:
B12KV-BA
B12KV-BA
Tikiake: B12KV-BA.pdf
B12L
B12L
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH PUSHWHEEL
B12KV-AH
B12KV-AH
Tikiake: B12KV-AH.pdf
B12KR50
B12KR50
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.5 OHM 12W 10% AXIAL
Tikiake: B12KR50.pdf
B12KH-AA
B12KH-AA
B12KV
B12KV
B12KH-BH
B12KH-BH
Tikiake: B12KH-BH.pdf
B12KW
B12KW
Tikiake: B12KW.pdf
B12KH-BA
B12KH-BA
Tikiake: B12KH-BA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel